Pojďte se mnou budovat

KLUB AKCE A PROSPERITY

Jak se stát členem

Stačí si na tomto webu koupit jedno hudební CD

Využijte nástroje pro členy klubu, například online videa

Teď je nejvhodnější okamžik, kdy se přidat k lídrům, kteří mají nástroje na top úroveň komunikace v on-line světě a vytvářejí ostrůvek či ostrov stability a prosperity pro veškeré své kontakty, kdo v dnešních dnech hledají ŘEŠENÍ (nejen) jak vstoupit do využívání on-line světa na co nejjednodušší, nejkvalitnější a NEJEKONOMIČTĚJŠÍ úrovni.

Talk Fusion nástroje a služby – poskytují nejen a zejména pro jednotlivce a skupiny velikosti rodiny, aby mohli zůstávat V KOMUNIKACI s blízkými, klienty i potenciálními zákazníky NA POTŘEBNÉ ÚROVNI pro úspěch v dnešní dobrodružné době.

Přidej se prosím Ty nebo někdo z tvých blízkých mezi lídry, kteří sdílejí své postřehy, know-how, návody nebo spokojenost s používáním Tvých produktů nebo služeb, a to v jakékoli oblasti působení.  V on-line světě to jde NAŽIVO, anebo formou video-emailu, video-newsletteru, video-mailingu, a to vše na pár kliků.

Tolik nástrojů v počítači jako video-hovor s jednotlivcem i mnoha účastníky třeba při prezentaci nebo školení, hromadný video-mailing atd. to vše v jednom balení, maximální kvalitě s velmi dobře funkční podporou. Není nutné nic stahovat do počítače a ještě můžeš dostávat zaplaceno (provize hned a bonusy týdně) za to, že někdo další tyto nástroje z pohodlí domova začne používat taky. Ty možná máš dostatek zdrojů, ale mají dostatek peněz a klientů všichni ti, co by si měli nakupovat tvoje produkty a služby anebo lidskou moudrost, kterou máme k dispozici?

Pojďme být ostrovem příležitostí a PROSPEROVAT spolu. Tam venku jsou miliony lidí, kteří v blízké době budou čelit ekonomickým ztrátám ze současných opatření bez ohledu na oblast jejich působnosti (reality, výroba, prodej i školení v jakékoli formě). Sdílejme řešení, jak co nejefektivněji vstoupit do komunikace, udržovat si kontakty a poskytovat jim to, co pro progres v dnešní době POTŘEBUJÍ.

Výborné zkušenosti s TalkFusion mám už od roku 2011. Neochotou čelit sebeprezentaci prostřednictvím videa se mi za tu dobu podařilo vytvořit obrovské ztráty na ušlém ZISKU. Chceš je i Ty? Nebo tentokrát využijeme vzniklé příležitosti na maximum?

Neváhej mě kontaktovat s jakoukoli úvahou, otázkou, pochvalou či kritikou.

TEĎ je čas vzkvétat a prosperovat na úrovni potenciálu dnešní doby.

S přáním co nejpříjemnějšího blahobytu ve všech oblastech života.

Kontaktujte mě

Zuzana Marešová

IČO: 87420741

Elektronicky kdykoliv

zuzka.maresova@gmail.com

Napište mi